| TaylorMomsen a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul HTC Touch Diamond?

5 răspunsuri:
| cd92 a răspuns:

A fost greu? http://tinyurl.com/ygljcwz

| IloveCats a răspuns:

L-am avut si e cam aiurea.Ecranul s-a zgariat foarte repede si bateria tinea cam o zi straight face

| twink a răspuns:

Este un telefon delicat dar cu functii utile ca toate telefoanele cu win mobile happy. L-am folosit la maxim (gps, net, weather, push email) dar daca nu ai husa la el sau cel putin ajunge pe mainile unei domnisoare cu gherute lungi se duce naibii ecranul. recomand folie protectie si husa, in rest are tot ce ii trebuie mai ales ca pentru winmobile sunt fff multe aplicatii interesante in special cele bazate pe senzorul G.

| TaylorMomsen explică:

@Cosmin Am cautat review pe Google dar eu vreau parerea vostra.

Răspuns utilizator avertizat