| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul,, Huawei Sonic`` ( http://www.youtube.com/watch?v=KjCwE2NNP50 ), Este un telefon bun?

Răspuns Câştigător
| Paul_Budu_1996 a răspuns:

1. Ce are ca sunt chinezi
2. Uita-te la review-uri nu comenta asa fara sa stii nimic
3. Orice firma a inceput de la 0 si se credea ca "produsele lor sunt de proasta calitate deoarece nu e o firma de care sa fi auzit"
4 Huawei e pe lucul 3 mondial in topul vanzarilor de telefoane dupa ce scrie pe realitatea.net
5 Eu m-am uitat la orice se poate despre telefonul acesta fiindca mi-l iau de ziua mea si e chiar foarte bun, in afara de camera, care intr-adevar e proasta rau, nu am prea citit despre alte defecte
Concluzie: Daca bugetul e mic atunci acesta e un telefon super ok
Apropo are android 2.3.4 gingerbread deci+bateria care tine destul de mult+ ecran 3.5 inchi= da-i bataie la jocuri laughing
Funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Neeee. E producator chinez.Si nu numai asta da.huawei e prost in stilu lui.Nu merita in concluzie. Ia un galaxy gio mai bine.(putin mai scump)