| Sclipirici a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy Trend S7560? As vrea sa il cumpar, mi se pare acceptabil avand in vedere pretul.
Merita? Il folosesc pentru mesaje, poze, facebook...

3 răspunsuri:
| ShNySnYGer a răspuns:

Da il are si o colega. E chiar fain,are o rezolutie buna, multi dpi,si ea il foloseste la poze, mesaje, facebook si chiar la jocuri, temple run, dungeon hunter 4 si altele 3d si nu am vazut sa mearga sacadat sau cu fps putini

| horia2012 a răspuns:

Eu as merge pe asta. M-am jucat cu al unui prieten si e foarte bun. Dar daca vrei neparat Samsung, alege totusi altceva.
http://www.eurogsm.ro/telefon-mobil-orange-hiro-slate-grey-3988.html

| xFlorin a răspuns:

Merita.