| allemyl a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung S5230 sau Samsung Galaxy Mini S5570? Si aveti un site unde le pot gasi toate preturile pentru telefon si abonament sau alte costuri?

Răspuns Câştigător
| Ankutzykaaa a răspuns:

Buna! Eu am avut Samsung s5230 dar nu am o parere prea buna despre el. Dupa o jum de an s-a stricat touch-ul la el si tinand cont ca nu mi-a cazut niciodata nu e prea bun. Am un site care te poate ajuta sa afli mai multe despre el http://my.ss5230.com/... sper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns: