| DianaaGabrielaa a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung s5260? As vrea sa mi-l cumpar. Aveti niste pareri de telefoane touch-screem mai bune?

Răspuns Câştigător
| GumiţăDeCăpşuni a răspuns:

IPhone, HTC Rhyme, Galaxy S3 si Samsung F480, Toshiba TG01 happy Funda?

7 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Eu am unul, dar e cel cu 2 cartele. E super ok si nu am probleme cu el, dar e mai bine varianta asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.de telefoane touch-screem n-am auzit
2.telefonul e bun
3. exista doar telefoane cu touch-screen

| Apocaliptic a răspuns:

M...da,e bun telefonul.
-Samsung galaxy mini
-Samsung galaxy mini 2
-Samsung galaxy gio
-Samsung galaxy y
-Nokia lumia etc...
http://www.compari.ro/CategorySearch.php?st=nokia+lumia

funda?

| AnonimusGate a răspuns:

Samsung Galaxi Mini merita ieftin 500 de lei plus ca are wi-fi i foarte bun se merita ti-l recomand cu mare placere

| Foxxy1408 a răspuns:

Eu am 2 telefoane HTC Touch Diamond si ii foarte bun, chiar nu ii scump si Iphone 4s.Pe Htc Touch Diamond am dat 12 milioane si pe Iphone 4s 24 de milioane.

| BellaBell a răspuns:

Samsung Galaxy S Plus, Samsung Galaxy Ace, IPhone

| giorgiopintea20 a răspuns:

Daca vrei un tel bun, ia-ti un galazy s3