| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre telekom internet M 50Mbps?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Trebuie sa ai "tigla" sarita ca sa mergi la telekom. Au cele mai proste preturi din tara. Pai cu banii pe care ii dai la ei pe pentru niste amarati de 50mbps, iei de la rds 1000mbps. Si iti garantez ca la rds e mai avantajos chiar daca ar fi 50-50 la amele, deoarece rds e retea mai mare, si cand ai sa vrei sa joci un cs ai sa ai ping mult mai mic, sau daca o sa descarci ceva iar, vitezele o sa fie foarte bune, spre limita din abonament.

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

Da dar problema e ca in zona mea nu e rds fibra sau altceva e aia intreb...

| supermamici a răspuns:

Telekom fostul Cosmote fostul Romtelecom cu o noua infatisare http://bit.ly/telekom-romania Acum cativa ani ofereau ceva sa preia clienti. Acum ofera ceva sa nu piarda clienti.

| lovemeoana a răspuns:

Mai bine 100...

| onix33 a răspuns:

Ia uite aici pareri minunate despre ofertele lor http://reincarcareonline.wordpress.com/......t-cosmote/