| Ionela_Iony_2000 a întrebat:

Ce parere aveti despre V1 viper? Ce ati alege intre v1 viper si s3 mini? Fundita happy

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Samsung, indiscutabil.Bateria are autonomie mai mare și suportă carduri de maxim 32 Gb, vs maxim 16 Gb cât poate Allview-ul.Dar ca raport calitate preț Allview este mult mai ok, și se aplică dacă vrei un telefon mai altfel, în sensul că e mai rar întâlnit nu cum îi Samsung-ul care e răspândit.Succes

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview Viper V1, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6024&idPhone2=5033

Toate cele bune.

| AlleSss a răspuns:

Bună! Allview-ul e un telefon bun, în ciuda tuturor părerilor. Dețin un Allview p7 xtreme de luni de zile și sunt foarte mulțumită de el. Am un coleg care are v1 viper și, la fel, nu are nevoie de mai mult, este super ok telefonul. s3 mini nu mi se pare super strălucit, părerea mea. happy

| TheM4A1 a răspuns:

Amandoua telefoane sunt bune dar eu iti recomand Allview v1 viper,
Samsung= Made in China - Asamblat China
Allview=Made in P.C.R - Asamblat in China

| WHITEUSS a răspuns:

V1 viper