| dyapapusik a întrebat:

Ce parere aveti in legatura cu telefonul Huawei Ascend Y320? pareri pro si contra big grin

Răspuns Câştigător
| MaskedMan a răspuns:

Pai depinde ce vrei sa faci cu el: 1)are 2MP deci nu este f bun la poze... 2)Android 4.2 Jelly Bean(este bun pentru joaca are androidu aproape ultimu) 3)Are wi-fi si bluetooth =>e de bine 4)Are micro SD=>poti pune card de memorie 5)Are dual core(doua nuclee)=>e bun 6)1.3 Ghz e bun pentru un telefon.Fa o comparatie calculatoru meu are 1.73 Ghz deci e bun happy In concluzie e bun pentru joaca dar sta putin mai prost cu fotografiatu' Funda?

1 răspuns:
| danieltpu1234 a răspuns:

Pai tu ce parere ai ce vrei sa faca pentru ce il iei?