| Bobby711 a întrebat:

Ce parerea aveti despre windows 10? Merita instalat? Am auzit ca inca are totusi niste probleme sunt grave? Eu cumpar majoritatea jocurilor insa aplicatiile nu. Exista sansa ca ele sa nu mearga si sa nu mai pot instala aplicatii pirat? Ati pierdut fisiere la instalare eu am 640 gb ocupati din care nu imi permit sa pierd nici macar 1 mb.
Vreau si o parere personala despre 10. Va rog sa raspundeti doar daca ati instalat wind 10 si aveti habar despre ce vorbiti eu in cateva ore plec de acasa si nu ma voi intoarce prea curand vreau sa stiu daca merita sa imi bat capul acum cu el sau imi fac o parere personala dupa ce il bag pe alt pc.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Am facut upgrade de la 8.1, toata treaba a durat in jur de 1h si 40 min. Dupa ce a terminat de facut upgrade a pornit Pc-ul si aveam toate jocurile si aplicatiile instalate ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic. Pana acum mi-au mera toate jocurile si aplicatiile ce le foloseam pe windows 8.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Eduard619 a răspuns:

Eu am windows 10... update de la windows 8 si pana acum sunt multumit de acest windows toate merg cum ar trebui sa mearga in unele cazuri si mai bine ca la windows 8 nu ai nicio problema cu jocurile.iar cortana este cel mai genial lucru pentru un windows eu iti sugerez sa il instalezi iar in caz ca nu iti place poti sa revii la vechea versiune de windows pe durata a 30 zilewinking

| xXAlphaXx a răspuns:

Mai asteapta cateva luni pana remediaza astia de la Microsoft bug-urile si problemele care le are Windows 10 cu driverele si plăcile video și celelalte probleme! Sa stii de la mine ca la inceput toate OS-urile sunt pline de probleme asa ca nu-ti bate capul deoarece ai timp un an sa-ti upgradezi Windowsul gratis!