| andrei995 a întrebat:

Ce piese ar fi bune pentru un PC de gaming pana in 1500RON, si cand zic piese ma refer doar la procesor, placa de baza, rami si placa video pentru ca schimb doar interiorul restul il am.

2 răspunsuri:
| BLKZ a răspuns:

Salut. Spune-ne ce rezolutie are monitorul tau, ce carcasa si ce sursa ai si daca ai nevoie de unitate optica si hard(precizeaza si conectivitatea lor, SATA sau IDE).

| eusicumine_4355 a răspuns:

Gaming in configuratia aia e putin, prin gaming se intelege detalii maxime in orice joc jucat, ca sa te ajut spune-mi te rog macar ce rezolutie are monitorul tau si ce sursa ai?