| Crisyy a întrebat:

Ce player de vizionat filme pentru windows 7 imi recomandati? Momentan folosesc bs player dar nu pot sa ma uit la un film intreg ca imi da tot felul de erori. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Multa lume foloseste bs player, dar sincer nu stiu de ce, mie unul mi se pare un program foarte prost, scade din calitatea filmlui si este plin de erori.
Iti recomand Km Player, este, dupa mine, si dupa inca doua persoane pe care eu le cunosc si care se pricep la pc-uri, cel mai bun program de vizionat filme.
Este usor de folosit, este full, nu iti trebuie crack sau cd key sau ceva de genu, nu scade grafica filmului, subtitrarile se pot adauga usor si se pot seta in functie de preferintele tale, adica cu o secunda mai tarziu, sau mai devreme, sau mai multe secunde.
Nu a contat windows-ul, la toate am folosit Km Player si nu m-a dezamagit niciodatawinking

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu înteleg de ce toată lumea folkosește tot felul de player-e fantomă ca și Km player sau Bs player și se complică aiurea când au o soluție foarte simplă la îndemână, gata preinstalată, cum ar fi Windows Media Player și un codec care îi spune Windows 7 codec pak(fostul shark codec pack). Aceste codec-uri vor decoda orice fomat de film, inclusiv 3gb sau dvx, deci de ce să ne tot complicăm când exista soluții atât de simple?

| CM7YRE a răspuns:

Ca si alte playere poti folosi vlc pentru calitate hd si codec-uri inalte gen mkv si hdmi, sau ia-ti gom player, kmplayer, incearca si cu windows media player sau cu winamp daca-ti ruleaza format-ul.

| Woodenpints91 a răspuns:

Bs player şi VLC

| CosticaShtrengarul a răspuns:

VLC este cel mai utilizat si sigur player, are toate codecurile necesare in ziua de azi si este cel mai stabil! Succes!

| JensenB a răspuns:

Foloseste windows media player classic. Si nu, nu vine pre instalat cu Windows 7. Trebuie sa il descarci.
Nu am inteles de ce gunoiul ala de Bs Player e asa popular.

| nexus9710 a răspuns:

Eu folosesc VLC, imi merge perfect si nu am probleme cu nimic pe windows 7

| Aliison a răspuns:

Eu folosesc: VLC, și merge chiar bine. happy