| GGB22 a întrebat:

Ce poate inseamna, cand vreau sa intru pe facebook, sau pe alte site-uri si-mi apara ceva gen :
„Conexiunea nu este sigură. Ați cerut ca Firefox să se conecteze în mod securizat lahttp://www.facebook.com, dar nu se poate confirma securitatea conexiunii dumneavoastră.În mod normal, când încercați să vă conectați în mod securizat, site-urile prezintă identități de încredere pentru a-și demonstra autenticitatea. Cu toate acestea, identitatea acestui sait nu poate fi verificat." [ Folosesc Mozilla Firefox ] si avast ca antivirus. Multumesc pentru atentie.

1 răspuns:
| alessyo21 a răspuns:

Schimba data si ora. pune-le corect