| codrincodrin a întrebat:

Ce program ca sa inregistreze ce lucrez eu pe ecran stiti? Eu am Camtasia si nu imi place cum merge.

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Eu folosesc camtasia si sunt foarte multumit de el. este cel mai bun program de facut video-uri la ecran pe care l-am folosit vreodata.

| 0x11111051 a răspuns:

Hyper Cam 3.3 cu driver-ele de la DivX
Face video in calitate HD+, nu consuma mult spatiu pe disk.

P.S.: Nu se zice "sa inregistreze ce lucrez eu pe ecran", dar "sa captureze ecranul".

Bafta.

| Resource a răspuns:

Eu folosesc Hypercam. Merge foarte bine. http://www.hyperionics.com/hc/downloads.asp Ai ambele versiuni pentru 32-bit si 64-bit.