| Claudiu_7524 a întrebat:

Ce program de adaugat efecte la poze cunoasteti? vreau doar sa adaug diverse efecte big grin

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Dreamlight
Photo Toolkit
Photo Brush

7 răspunsuri:
| vladix a răspuns:

Salut. pentru a modifica poze iti recomand cu caldura acest soft http://www.pasionat.info/program-de-editat-poze/. Bafta!

| ForbiddenLove a răspuns:

Photoscape e cel mai usor dupa parerea mea.mai poti face o gramada de chestii cu photoshop... dar mi l-am descarcat si din pacate nu stiu sa-l folosesc.
(pana la urma am ramas la photoscape:-D)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop photoscape ...etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://concurs.eza.ro/concurent-Ailenei.html please vreau un vot... :-*

| BambOO_8402 a răspuns:

PhotoScape este un program foarte usor de folosit nu presupune complicatii astfel o pot folosi si incepatorii.si in plus este gratis si foarte simplu de descarcat.

| sergiu97 a răspuns:

Eu iti propun"Pizap.net".Bafta Claudiu.