| DoarEu291 a întrebat:

Ce program de curatire a PC-ului de fisiere neimprotante gen CCleaner stiti? Exista unul mai bun decat acesta? Funditaa! love struck

Răspuns Câştigător
| Kampion a răspuns:

DiskCleanup acel program vine odata cu windows-ul. Si mai sunt si niste setari din chrome. Apesi pe liniutele alea 3 in dreapta sus > Istoric > Stergeti Datele De Navigare si vezi tu acolo ce vrei sa stergi si apesi pe butonul acela Stergeti datele de navigare. Tu trebuie sa selectezi. Funda

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Diskclean-C-propietati.

| Hieer a răspuns:

Malwarebytes

| IronGripWarlord a răspuns:

System Mechanic