| irina_3790 a întrebat:

Ce program de editat poze(ma refer sa poti sa modifici corpu sau unele trasaturi ale fetei)stiti? ca PhotoIntrument e bun, dar trebuie sa platestisad

Răspuns Câştigător
| spillux a răspuns:

Photoshop este cel mai bun, doar ca iti trebuie rabdare si un tutorial bun. In rest creativitate. Da-mi un mesaj pe privat si te ajut si cu tutorial si cu soft.

3 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Photo Brush.

| deleuandrei a răspuns:

Photoshop cs3 sau cs4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma cateva zile am aflat si eu de programul photo instrument si am ramas uimita cum poti modifica pozele in el...sincer am tot cautat programu si l-am gasit peste tot doar ca nu pot salva pozele din cauza ca imi trebuie un cod... te sfatuies sa cauti codul eu l-am cautat ceva timp si l-am gasit iar acum ma bucur de program