| M21mihai a întrebat:

Ce program imi trebuie sa pun imagini pe o melodie. Va multumesc. happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu program pentru a face asta este Windows Movie Maker.
Mai exista si altele precum: Sony Vegas, Video Pad.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

E bine sa incepi cu Adobe Premiere.winking

| Miguelito a răspuns:

Windows Movie Maker, e cel mai simplu si rudimentar. Eu folosesc Adobe Premiere Pro (Pentru Windows) sau Apple Final Cut (pentru IMac) pentru editare profesionala. Daca vrei editare video pentru ceva ca lumea incearca Sony Vegas Pro 9 ca e mai simplu. Exista Sony Vegas Pro 14 dar e mai dificil. Cauta pe to-ren-te si gasesti. Daca vrei doar imagini, Movie Maker, e moca si il gasesti pe Google.