| c3rcetas a întrebat:

Ce program sa descarc sa imi aflu driver-ul pentru placa video la un laptop?

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Http://www.drivereasy.com/
sau
http://driver-genius-professional-edition.soft32.com/......-download/

In functie de producator sunt site-uri specializate pentro modelul tau(Dell, Toshiba, Lenovo)

| valentin75 a răspuns:

Salut! Pentru a afla componentele sistemului tau trebuie sa descarci Everest sau Aida. Pentru Drivere iti recomand Driver Booster (merge pentru toate) sau DriverMax, cu el poti instala maxim doua drivere pe zi (pentru varianta free). Pentru partea de video as merge pe varianta oferita pe pagina producatorului. Acolo e cel mai bun driver, daca nu merge poti incerca alte optiuni.

| deadlykiss a răspuns:

Incearca Driver Genius

| RockForALongLife a răspuns:

Da la Start si da cautare si acolo scrie,, dxdiag" fara,,

| c3rcetas explică:

Am gasit cel mai bun e driver easy happy