| EduardTPU a întrebat:

Ce programe de animatie si/sau de arhitectura 3d mai usor de utilizat (pentru incepatori) cunoasteti? Am incercat sa folosesc autodesk 3ds max insa este destul de comlplicat, avand in vedere ca e prima data cand folosesc astfel de programe. Daca stiti si tutoriale pentru aceste tipuri de programe ar fi mai mult decat folosotoarewinking

1 răspuns:
| elycrissro a răspuns:

Ashampoo 3D CAD Architecture 3.1.5 Program de proiectat case, imobile
http://www.byetsoft.com/......obile.html