| Georgy_1051 a întrebat:

Ce programe de eliminat erorile din calculator stiti?

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Eu folosesc de ceva vreme Glary Utilities. Are meniu in limba romana, asa ca e usor de folosit. Poti sa-l descarci gratuit de aici: http://www.faravirusi.com/2009/08/13/glary-utilities-gratuit/

7 răspunsuri:
| Alphawolf a răspuns:

TuneUp Utilities, Uniblue Registry Booster

| cosmon a răspuns:

Daca ai un windows bun nu ar trebui sa ai probleme cu erorile, eu nu folosesc decat ccleaner e un soft super bun si gratuit, iar pentru defragmentare folosesc defrageler toto de la aceeasi firma care are si ccleaner!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tune up utilities, uniblue...etc sunt pentru curatat registry de chei invalide, nu de eliminat erori. O eroare poate fi eliminata numai in cazul in care citesti eroarea ca sa stii ce e de facut. Eroriile de tip stop cu greu pot fi eliminate pentru, ca poate fi hardware sau din drivere.

www.mirceabondar.com

| papoooshyka a răspuns:

Pai cred ca programa CCleaner, ma folosesc de ea de mult timp si toate problemele pe care le am in calculator le rezolv cu ajutorul acestei programe.

| marius8 a răspuns:

În primul rând eu aş da drumul la o defragmentare a hardului. Mai departe, tot felul de programe ciudate nu cred că te ajută cu mult. Dacă nici după defragmentare nu îţi rulează calcul bine, eu consider că e timpul pentru a reinstala Windows.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RegpairSetup, Ccleaner, - 2 free. RegSupreme_setup, MenajeraPC - 2 trial. Toate 4 isi fac treaba bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare daca dfragmentez hardul pierd ceva