| Dixyy a întrebat:

Ce programe de modificat poze si de desenat stiti? Care sunt cele mai bune?big grin

11 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

PhotoScape si pentru desen Paint

| CapitanuSemafor a răspuns:

Pe photoshop poti modifica si eventual pe Free Image Editor, dar acela este mai limitat. cat despre desen iti sugerez Sketch Book Pro (pentru schite si desene simple) si Artweaver pentru desene mai compleze. Mai este si ArtRage...si Corel mai este apoi Paintwinking

| PureEvil a răspuns:

Photoshop!

| piktor a răspuns:

Photoshop - si modificat poze si desenat
da pentru desenat folosesc mai mult Autodesk Sketchbook Pro 2011 si Corel Painter 11

| R_8074 a răspuns:

Photoshop, Photoinstrument, Photofiltre, Photoscape

| Some0ne a răspuns:

1.Photoshop Cs5
2.Photoscape
3.PhotoInstrument
4.Photofiltre
5.Gimp...atatea stiu happy
funda? xD

| Tokha a răspuns:

Paint.NET,PhotoScape,Picasa,Picasa 3, www.photofunia.com,PhotoInstrument,DreamLight Photo Editor, Photoshop si Photoshine

| Macriii a răspuns:

Photoshine pe asta nun poti desena dar este cel mai bun e super!

| RALce a răspuns:

Photoshop sau Photoscape:*

| iuliutzza a răspuns:

Cool paint

| Caramet_Adriana_1986 a răspuns:

Cum fac sa modific pozele sa fie 60 90 60