| Robin258 a întrebat:

Ce programe de overclock pentru placa video nvidia 9500gt stiti?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Riva Tuner - http://downloads.guru3d.com/download.php?det=163

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Daca vrei sa o mai ti mult iti recomand sa nu il faci.Nu este ca procesorul. Daca se incalzeste nu se stinge PC-ul se arde placa.Si eu am vrut sa fac dar am renuntat si imi cumpar una noua. Daca ii faci, sa ti cont si de ce racire are si sa te mai uiti din cand in cand la temperatura.

| Stefan89 a răspuns:

Ntune,am auzit ca este destul de bun! Ca o adaugare, nu recomand overclocking-ul