| NbhdDaughter a întrebat:

Ce programe frumoase de editat poze stiti? Gen Photoshop, Photoscape si BeFunky.Ca eu doar pe astea le stiu.Si ca sa editez pozele cat mai artistic. Funda :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| xeon a răspuns:

Problema nu trebuie sa o pui asa, photoshop este cel mai buna dupa parerea mea, dar tie iti trebuie imaginatie si cunostinte ca sa poti sa faci poze artistice si sa le editezi in ps.asa ca incepe sa faci tutoriale de pe internet si iti recomand sa iti iei photoshop cs5

| BiuL a răspuns:

Incearca site-ul asta : http://pixlr.com/o-matic/

| Maomau a răspuns:

Poi daca le stii pe astea, la ce-ti mai trebuiesc altele?

| Borsko a răspuns:

Photoshop e tot ce ai nevoie, daca stii sa-l folosesti bine, ai imaginatie si stii sa combini efecte si toate alea, Photoshop e perfect.

Chiar daca stii sau nu stii sa-l folosesti, tot e cel mai bun program de editatwinking

| Stoica_Iulia_1988 a răspuns:

Nu reusesc sa fac nimic