| allyson a întrebat:

Ce recomandati unui incepator: Nikon D3000 sau Sony A200K? Ce diferente majore exista intre aceste doua aparate foto? Momentan am un compact si vreau sa trec la un D-SLR. Care ar fi cea mai buna optiune dintre cele doua?

2 răspunsuri:
| Andrei_3853 a răspuns:

Nikon deoarece este o firma mai buna la aparate foto asa se zvoneste Sony nu este asa de stralucit decat la aspect poate...

| Andrei_3853 a răspuns:

Nikon deoarece este o marca mai buna asa zice mai toata lumea care se pricepe la astea Sony este frumos ca aspect si cu asta am spus tot...