| Raul14 a întrebat:

Ce sa aleg dintre iphone 6, Samsung S6 edge sau Samsung S7 edge?

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S7 Edge deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

S7 edge normal, fiind ultimul model e mai imbunatatit decat 6. Iphone e slab, o sa ai mi si mi de probleme cu el incepand de la baterie pana in sezonul rece cand incepe sesiunea de inghetat si inchis. Iphone isi face banii doar cu numele, nu cu calitatea.

Răspuns utilizator avertizat
| Gonrax a răspuns:

S7 Edge depășește S6 Edge că doar e următoarea generație.
Iar dintre S7 Edge și iPhone 6 aleg Samsung-ul, iPhone-ul e numai de fiță.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

S7 edge.

| Florian000 a răspuns:

Iphone sa nu iei ca daca ti se strica costa mult sa il repari, Samsung s7 edge e cel mai bun dar moment eu m-as baza pe o versiune mai veche adica s6 in caz de probleme. cauta pe net diferentele dintre s6 si s7

| AlaskaYoung17 a răspuns:

IPhone 6

| TonyBarbu a răspuns:

Iphone 6 si Samsung S6 EDGE sunt cu o generatie in urma lui Samsung S7 ENGE.

Daca esti ANDROIST convins: Samsung S7 EDGE
Daca esti IPHONIST: Iphone 6S

| Roxx_Kati_1994 a răspuns:

Clar IPhone 6. Sau poti aștepta pana in toamna cand apare noul iPhone.

| Robyroberto32 a răspuns:

Cel mai bun din toate punctele de vedere este s7 edge.Insa daca este fan Apple poti merge pe un iphone 6 S, cel fara s e ceva mai slab, sau poti sa ma strangi bani pentru viitorul iphone 7, care apare in septembrie.