| BezeaToxica a întrebat:

Ce sa aleg intre o tebleta(Allview alldro speed I) si un psp 2004( la mana a 2, de pe okazii).

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tableta

| AnonimaSecretá a răspuns:

Tableta

| Rauldenis a răspuns:

Pai depinde. Daca esti dispus sa platesti pentru jocuri iti recomand PSP pentru ca jocurile sunt mult mai distractive fata de cele de Tableta.Plus ca pe tableta bateria se gata imediat si jocurile nu sunt atat de grozave. Insa nu stiu ce sa spun despre acel site. Ideea e ca eu iti recomand PSP-ul.dar mai mult unul nou din magazin happy Sper ca te-am ajutat sa alegi

| carmen2011 a răspuns:

Eu mi-am luat tableta de pe okazii.ro, la un pret foarte bun. asa ca-s subiectiva si votez pentru tableta tongue

| Luca5060 a răspuns:

Cred ca tableta dar acu trebuie sa decizi tu eu ti-am dat o idee bafta