| Cristi_Moianu_1989 a întrebat:

Ce sa aleg sa imi fac eu un pc pe piese ( i5 3,2ghz,8gb ram, geforce gt 210) sau sa cumpar unul deja facut (i3 3, 5ghz,,4gb ram, geforce gtx 750ti )

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Geforce gt 210? Serios?

Zi ce buget ai...Normal ca mai bine ti-l cumperi pe piese.

7 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Pentru ce va fi folosit pc-ul?

| Cristi_Moianu_1989 explică:

Pc asi dorii sa il folosesc pentru gaiming iar bugetul max ar fi 19 mil dar cele mai imp piese pe care as dori sa le cumpar ar fi ram placa baza si carcasa desigur ca imi voi lua si procesor etc dar alea sunt principalele.

| CPAElites a răspuns (pentru Cristi_Moianu_1989):

Geforce gt 210 este foarte slaba! dabia duce crysis 1! din 2008 :l Cu banii aia iti faci un pc ok

| Cristi_Moianu_1989 explică:

Ai putea sa imi faci o configuratie ca sa vad si eu despre ce este vorba

| CPAElites a răspuns (pentru Cristi_Moianu_1989):

Vrei sa pastrezi cv dupa pc-ul vechi?

| CPAElites a răspuns (pentru Cristi_Moianu_1989):

Sa-mi spui parerea si daca vrei sa schimbi cv din lista aceia. cu piese