| SnapZy a întrebat:

Ce sa aleg xbox 360 sau playstation 3?

Răspuns Câştigător
| PrietenashXD a răspuns:

Logic Xbox 360

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ps3.Tot ce e făcut de Microsoft sunt doar gunoaie la suprapreț. Dacă ai vedea ce piese are în el Xbox-ul Microsoftist ai zice că l-o făcut un copil de pe stradă, așa bune piese are în el.Gunoaie de unică folosință și complet ne fiabile.Succes

| Kreefy a răspuns:

Xbox 360

| vadic9901 a răspuns:

Xbox 360big grin

| Playgames_Seehowone_Moldovan_1995 a răspuns:

Odată m-am jucat pe xbox gata vreo 3-4 ore si sa încălzit asa de tare incit nici după nulam putut reporni, Sony lucrează demult cu playstation si o recomand mai mult deoarece sunt o infinitate de jocuri pe ea si in plus prestațiile sunt mai bune dacit la Microsoft xbox 360 sau 360 slim, dar diferență Nui ambele au kinect si Sony camera. Sper ca te-am ajutat cu cîteva sfaturi.