| bogdan324 a întrebat:

Ce sa fac daca la un iphone 2g am facut upgrade la firmware si cand am terminat imi ramane blocat pe apel de urgenta(emergency call)? Cum sa il deblochez si sa revin la meniu?(in afara de il duc la un service)Funda!

2 răspunsuri:
| sabyx a răspuns:

Fii atent uitete pe astea si ati explica totul e foarte smplu aceeasi problema am avut-o si eu daca nu te descurci dai add la sabixx96

| sabyx a răspuns:

Da add sabixx96 si til rezolv eu gratis am patit si eu aceeasi problema