| slow0 a întrebat:

Ce sa-mi cumpar Play Station sau Xbox, ce imi recomandati? Sau spuneti-mi daca este bine la pret un Pc cu urmatoarea configuratie: Procesor i7 3.4 mhz, placa video gtx 570, 8 gb ram, 500 gb hardul costa 1800 dar e la mana a doua, dar arata ca noua. FFunda

Răspuns Câştigător
| slavoncesku a răspuns:

Intre Play station si xbox, as alege play e mai ieftin si mult mai ok ca si grafica, si de pc spune sa til lase la 1500 si atunci as zice ca e super

| KodrutZ a răspuns (pentru slavoncesku):

Subscriu si eu intru totul. PS 4 rupe tot, dar si 3-ul e inca valabil.

4 răspunsuri:
| OverlordPC a răspuns:

Pai...daca vrei sa-ti iei ps3 sau x360 as merge cu ps3.
Dar daca vrei dintre ps4 si xbox one ..as zice ca ONE are mai buna grafica.

Iar daca vrei un calculator care e la fel de bun ca o consola ps4(care ii merg toate jocurile la ultra cu 40+ fps-uri si poate si cele care vor aparea)
Iti recomand:
CPU: AMD FX 6350 8-CORE 3.8 GHZ
GPU: AMD R9 270 2GB GDDR5
RAM: 8 GB
HDD: 1TB
restul pieselor pui pe cineva sa le aleag incat se se potriveasca happy

UITE SI UN LINK --->

| Hoara_Mihai_1990 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Xbox... daca il vrei i-a de pe tocmai.ro ca sunt si noi...cu vreo 300 de lei reduse.