| restuleistorie a întrebat:

Ce se intampla si cum pot rezolva daca desktopul s-a intors cu susul in jos bara de start este sus iconitele sunt invers iar cand intru intr-o fereastra e cu susul in jos

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Dacă ai Windows 7 încearcă să faci
click dreapta pe desktop şi mergi pe "screen resolution" şi de acolo la "Orientation" schimbi orientarea imaginii.

2 răspunsuri:
| Balan_Balanvladut_1989 a răspuns:

Dar ce ar trebui sa fac daca dextopul se intoarce(start-ul)este sus si nu stiu cum sal dau jos, am incercat orientation landscape si portrait(flipped)dar nu mergecryingcrying, daca dau land scape(flipped)start-ul este in stanga mea, daca dau portrait(flipped)start-ul este suscryingcrying, cum ar trebui sa il pun jos cum este normal?cryingcryingcrying

| Balan_Balanvladut_1989 a răspuns (pentru Balan_Balanvladut_1989):

P.S. am windows7...cryingsi nu stiu cum sa-l fac normalcrying