| k3R0seN a întrebat:

Ce sistem de operare pentru calculator imi recomandati? Vrea si o descriere daca se poate! Funda! P.S: Vreau un sistem bun pe care sa ruleze cs 1.6!

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Recomandam Windows 7! Vezi si de ce intr-un articol detaliat! Succes!
http://laptopnews.ro/de-ce-microsoft-windows-7.html

4 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Genre: Actiune
Data de lansare: Nov 1, 2004

Cerinte PC

Minime: 1.2 GHz Processor, 256MB RAM, DirectX 7 level graphics card, Windows 2000/XP, Mouse, Keyboard, Internet Connection

Recomandate: 2.4 GHz Processor, 512MB RAM, DirectX 9 level graphics card, Windows 2000/XP, Mouse, Keyboard, Internet Connection

| DEBrown a răspuns:

Windows, daca ai pc performant poti incerca 7 sau 8, daca nu XP. CS merge pe aproape orice sistem de operare compatibil pc-ului, Linux, MAC...

| Leonard08 a răspuns:

Pentru cs 1.6? ....de la Windows '98 pana la 8laughing

| coMpLeT a răspuns:

Recomand Windows xp.