| anonim_4396 a întrebat:

Ce sistem de operare sa aleg windows 7 sau windows 10? big grin pe o configurare : i7 4 nuclee de 2, 8-3,1; video 2gb, 8gb ram? as prefera sa am si o experienta gaming placuta, adica sa nu am lag din cauza sistemului etc happy

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Alege 7
8 si 8.1 si in ziua de azi dau probleme in unele jocuri.
daca o sa pui 10 ca e in versiune beta... o sa te imbolnavesti de nervi.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Experienta de gaming placuta, fara lag si ce mai vrei tu acolo tine de placa video, nu de sistemul de operare. Iar windows 10 nici nu e aparut, nici drivere, si odata cu instalarea la Win10 PE practic iti dai acordul sa fii spionat la ORICE.

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

Ne-am invatat sa mancam din cratita.Nici nu e gata mancarea ca vrem sa gustam.Asa cu win 10, inca nu e gata dar vrem sa-l avem. laughing Asa fara drivere, fara securitate, baga acolo.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiam ca nu e gata, am vazut pe file.list ca e acolo a aparut un os si credeam ca e gata happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu e inca in versiune beta adica de proba.Inca are bug-uri, nereguli, il testeaza pe noi intelegi? Gelu a avut dreptate ca iti faci nervi cu el.Inca nu e gata.