| ASDbahhh a întrebat:

Ce site cu compomente pentru calculator ieftine ce livreaza si in Romania stiti? Gen newegg sau sau pcpartpicker.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Stai cu ochii pe amazon.co.uk si e bine sa ai un prieten in Anglia. In iarna am vazut o lichidare de stoc la HD 7850 cu 20 de lire sterline - ultimele doua bucati. Din pacate, livrau doar in UK aia. Oricum, de pe Amazon inca gasesti chestii destul de convenabile. In 2012 mi-am luat SSD-ul de acolo si am iesit cu vreo 30% mai ieftin ca la noi.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Newegg livreaza si in Romania din cate stiu eu, dar sunt zeci de taxe si iesi chiar mai scump daca cumperi dintr-un magazin din Romania

| SebbyHere a răspuns:

PC Garage - Are componente de calitate si la un pret bun. Livreaza peste tot in tata.