| anonim_4396 a întrebat:

Ce smartphone-uri aveți?(numele complet al smartphone-ului) Ați avut probleme cu el? Cat de mult utilizați telefonul si cat va tine bateria in funcție de acest lucru?

10 răspunsuri:
| Ensiferum a răspuns:

Lg G2, tine bateria 3 zile cu gps pus toata ziua pe facebook date mobile pornite, bateria are 3000 mah, functioneaza foarte rapid este foarte stabil, nu am avut nici un fel de problema este un telefon perfect pret calitate.Plus ca are o gramada de functii noi fata de alte smartphone-uri, functii atractive.

| Neo12 a răspuns (pentru Ensiferum):

Consideri un dezavantaj că n-are card?
Ce îţi place şi ce nu la el? Vreau să-mi iau şi eu şi de asta întreb.

| Ensiferum a răspuns (pentru Neo12):

Nu e nici un dezavantaj, totusi recomand varianta de 32 gb.

| BloodAndBon3 a răspuns:

Salut, am un:

Gigabyte GSmart Aku A1. Nu am avut probleme sub nici o forma, il utilizez aproape mereu pe jocuri/net/muzica de aproximativ 3 luni. Depinde ce fac pe el, dar in general ma tine o zi la utilizare mare. Daca il las pe sleep sta fara probleme muult si bine. Cu un quad core si 1 gb ram e super!

| NickPop a răspuns:

Lg g2 mini. Nu am avut probleme cu el si il folosesc de aprox 1 an. Bateria ma tine in jur de 2/3 zile daca il folosesc doar pentru apeluri, mesaje, putina muzica si atat. In folosire mai mult decat moderata o zi/o zi jumatate

| KissAndor a răspuns:

- Iphone 4 black 8gb
- Il am de 2 ani si nu am avut niciodata absolut nicio problema
- Telefonul eu numai pentru apeluri, mesaje si viber/email (wi-fi ON) lumina fundal 60% restul 3G etc OFF il folosesc si ma tine bateria in jur de 2 maxim 3 zile!

| CrunkBoy a răspuns:

Allview E2 Living, il am aproximativ de 1 saptamana happy bateria tine jumatate de zii daca ma joc in continuu, sau daca stau pe net, in rest daca doar apeluri sau mesaje tine 2 zile bateria

| AntonioOvidiu a răspuns:

Samsung Galaxy S3:Il am de anul trecut (de Craciun) si nu am avut probleme cu el! Folosesc telefonul cam 30-60 minute pe zi si ma tine bateria cam o zi si jumatate (daca ma joc) iar daca nu ma joc ma tine cam 2 zile sau mai mult!

| Lora2001 a răspuns:

Eu am un Samsung galaxy s3 mini... nv

| Crysjrr a răspuns:

Samsung galaxy trend lite, si merge foarte bine