| Paraschiv_Valentin_1971 a întrebat:

Ce SMARTWATCHES sunt compatibile pentru Huawei P8 lite?
Multumesc anticipat :-)

Răspuns Câştigător
| vladutcornel a răspuns:

Toate ceasurile cu Android Wear. Chiar și Huawei face ceasuri destul de bune. În plus, LG și Sony au ceasuri cu Wear.
Dacă nu sunt cu Android Wear, tot sunt mari șanse să meargă. S-ar putea să ai probleme doar cu ceasurile de la Samsung și, evident, Apple, restul ar trebui să meargă fără probleme.

Eu folosesc Pebble, dar doar pentru că îl ține bateria o săptămână și stă mereu pornit, datorită ecranului e-ink, care ori e alb+negru (Peeble Original și Steel), ori are câteva culori cam spălăcite (Time și Time Steel)

1 răspuns: