| EuAmTotul a întrebat:

Ce tableta imi recomandati la asta:
-ieftina(400-500 lei)
-camera buna(minim 5 mp)

Am vrut Samsung Galaxy tab 3 Lite, dar m-am uitat la review si mi se pare o prostie de tableta.Nu face poze clar, nu are ecran ca lumea etc.

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Nu te poti astepta la o camera buna pe o tableta de asemenea buget. Camera buna e pe iPad Pro care e 4000 lei.
Cea mai buna oferta care e la o super reducere e asta
http://www.emag.ro/......D254BMBBM/
E la 529 lei resigilata. Am luat un produs asemanator resigilat si iti zic sa te gandesti ca la unu nou deoarece ai aceeasi garantie acelasi accesorii si nu ai nici un - ci doar un plus mare ca e mai ieftin. La produsul meu zicea ca are zgarieturi fine si ce sa vezi nu are nici o zgarietura cel putin nu care se vad :)) Deci merita. Nu e scump nici 599 lei deoarece e a fost 800 lei si e reducere.
E o tableta perfecta.
3G iti bagi cartela ai net oriunde.
Display Full HD nu ai nevoie de ceva mai bun. 2GB Ram 16 GB Stocare mai mult ca suficient.
Si surprinzator are chiar camere bune. 5MB in fata si 8MB in spate. E chiar foarte buna!

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Are display IPS
http://www.emag.ro/......D2Y2MYBBM/ prod_CMP-45_752_7494

| DelphhiN a răspuns:

Greu de decis, tabletele care fac poze ok, nu tine bateria, cele care tine bateria nu se vede bine ecranul, si tot asa.
Nu vei gasi aici o rezolvare... cel mai bine mergi la un magazin si vezi cu ochii tai, sincer si review urile pot fi inselatoare.
Acum dee si de ce inseamna la tine clar, nu ai cum sa faci poza clara la lumina unui bec, sau cu o lumina proasta... intelegi ce vreau sa spun.