| ZuZuAleX a întrebat:

Ce telefoane cu touchscreen sunt mai bune?:s

Răspuns Câştigător
| nickolass25 a răspuns:

Salut, eu iti recomand LG KP500 Cookie pentru e destul de bun. Eu mi l-am cumparat si sincer iti zic nu imi pare rau. Pretul e destul de acceptabil, fiind cel mai mic pentru un telefon touchscreen, si in plus, dupa parerea mea, e destul de destept si face multe pentru un telefon la un asemenea pret. Daca nu te multumeste raspunsul meu, te invit sa intri aici: http://www.emobil.ro/articole/review_lg_kp500_kp501_cookie.html si sa citesti un review asupra acestui telefon. Iar in legatura cu acele commenturi, te sfatuiesc sa nu le bagi in seama... deoarece sunt cateva persoane care se pare ca nu au fost multumite de acest produs sau au avut nenorocul de a achizitiona un telefon care avea mici probleme in soft, probleme care s-au rezolvat deja. Iti recomand LG KP500 Cookie cu drag si sper sa iti placa daca ti-l cumperi. :) Bafta;) si daca il vei cumpara, sa ne spui si noua parerea ta despre el, ok? :-h

10 răspunsuri:
| sti a răspuns:

Uite aici un top al telefoanelor ieftine cu touchscreen http://www.softmobil.ro/......uchscreen/

| Brotacelu a răspuns:

LG KP500 Cookie - praf la capitolu inteligenta, nu stie sa faca nimic!

Nokia 5800 Xpress music - si mai praf, nu citeste fisiere word sau pdf.[probabil trebuie` sa stai sa cauti soft ceva pentru el thinking]

Samsung S5230 - Destept dar nu imi place cum se "conduce" tuchscreen-u, trebui sa apas de 10 ori pe iconu de zoom.

Depinde foarte mult la ce vrei sa folosesti telefonul!

| Lol_1641 a răspuns:

Uite ce am eu: http://blog.tmcnet.com/blog/greg-galitzine/Nokia5800XpressMusic_8.jpg nukia sunt foarte rezistente, si nu se zgarie asa usor display-ul! Ce sa mai zic, mai documenteaza-te pe google! *peace*

| dulcik a răspuns:

Eu am unu de la HTC si am avut de la Samsung am fost super incantata de el.

| alonet a răspuns:

Am o prietena in bucuresti care vine HTC touch 2 la 550 lei daca esti interesata poti vb cu ea si poate il lasa si la 500 anunta-ma daca esti interesata de oferta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone 3gs / htc hd2
Mai bun ar fi n5800 - ~ 10 mil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung corby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia

| adipopescu a răspuns:

IPhone