| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon bun as putea sa gasesc sub pretul de 800 de lei? Adica macar 1G de ram si o camera buna.Ce smartwatch s-ar potrivi cu acel telefon? DAU FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| anastasieelana a răspuns:

Încearcă DOOGEE e la pret bun eu doogee valencia dg800 camera 13 si frontală de 8winking

| anonim_4396 explică (pentru anastasieelana):

Mersi.Imi place telefonul mai ales ca vreau o camera foarte buna.Nu am mai auzit de firma asta pana acum.De unde ai aflat de ea?

5 răspunsuri:
| Bogdy2k a răspuns:

Salutare, treaba sta in felul urmator, telefoane gasesti cate doresti tu, majoritatea producatorilor au o serie cu performante decente la un pret decent. Problema ar fi calitatea si aspectul, acestea lasa putin de dorit la aceste serii, ideea este ca nu stiu daca neaparat merita un telefon nou la 800 lei, eu as recomanda unul Second Hand dar fii atent/a ce cumperi! (Inspecteaza-l bine din toate toate punctele de vedere: camera, difuzoare, etc si inainte de a inmana banii.) Iar ceas "Smart Watch" sunt de la diversi producatori 'anonimi' la un pret bun. Cele de la branduri cunoscute, sar de 500 lei.

| Bogdy2k a răspuns (pentru Bogdy2k):

Alegeti tu cateva telefoane, revin-o cu un post, iar eu o sa te ajut sa le compari, sa vezi ce ti se potriveste.

* Am uitat sa secific, daca vrei camera buna orienteaza-te dupa telefoanele SONY sau cele care au preluat camere de la Sony.

| bugativeyRO a răspuns:

S3 Neo e 799 lei pe Emag... si cred ca stii si tu ca este cel mai reusit telefon cu android existent... ( desigur, la vremea lui big grin )

| Bogdan355 a răspuns:

LG L70 la 6 milioane fix un ram si camera de 5. Funda?