| bestfully a întrebat:

Ce telefon bun stiti pana in 800 ron care sa fie cat de cat rezistent? Daca il scapi o data sa nu se intample nimic cu el. Si care sa nu se zgarie atat de usor. Exista asa un telefon? Nu stiu ce marca ar putea fi-Samsung,Sony Ericsson,HTC,Motorola,Nokia etc. care sa produca telefoane cat de cat rezistente,. Nu vreau sa reziste la caderea in apa sau ceva, ci doar daca il scap jos.

5 răspunsuri:
| LoveYouR a răspuns:

Am acest telefon de aproape 1 an.Este super bun.Il scap in fiecare zi dar nu are nimic. http://www.dualstore.ro/......cesor.html

| BlackStar27 a răspuns:

Cred ca ar fi bun Samsung Galaxy Ace. Nu este un telefon scump si este si bun. happy

| GGUESS a răspuns:

Pai eati Samsung Galaxy Y Duos (GT-S6102)

| 92claudiu a răspuns:

Eu am un Iphone 3 si un Iphone 4. iti recomand 3 este foarte rezistent. l-am scapat de multe ori si nu are nimic