| zulal a întrebat:

Ce telefon e mai bun dintere Samsung Galaxi 3 si Iphone 4?

3 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Din moment ce mai demult se discuta pe tema "galaxy s2 e mai bun ca Iphone4" si s-a ajuns la concluzia ca S2 e cu mult peste Iphone inseamna ca S3 e fara indoiala mai bun ca Iphone. Oricum si eu prefer telefoanele de la Samsung in loc de cele Applewinking

| Cornellp a răspuns:

Samsung Galaxy e si mai bun decit Iphone 4s, aici sunt 19 motive pentru a alege Samsung galaxy s3.http://versusio.com/en/samsung-galaxy-s3-vs-apple-iphone-4s-64gb

| CataGen a răspuns:

Cu siguranta Samsung Galaxy S3 este cu mult peste Iphone4 la performanta.
Deci da, Galaxy S3 este mai bun decat Iphone 4.
Sper ca te-am ajutathappy Funda.