| CrazyKiddd a întrebat:

Ce telefon e mai bun dintre Iphone 5S si Samsung Galaxy S5? La Iphone nu prea ma incanta marimea...

Răspuns Câştigător
| Adiiordache a răspuns:

As alege Samsung deoarece are multe functii in plus, camera mai buna...
Ex: daca te-ar lasa bateria la Samsung, poti gasi oriunde o alta baterie si o poti schimba pe loc

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy S5
Ecran mare, procesor mai bun, camera mai buna, model mai nou, firma mai buna.

| halogen001 a răspuns:

Daca ar fi sa aleg pentru mine as alege Samsung, dar depinde ce vrei de la telefon, ce aplicatii iti plac si multe altele happy

| MirceaDiaconu a răspuns:

Normal ca galaxy s5 este mult mai bun http://bit.ly/1rofGrb

| catalolita a răspuns:

Galaxy s5