| LnT a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 1300 de lei?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sony xperia sola/ galaxy ace 2/ galaxy s advance(dar recomadn doar primele doua). Sunt performatne, toate au proceoare dual-core, dar primele doua vor avea update la android 4.0

| godfather1997 a răspuns:

Depinde de ce vrei.Sunt f multi factori care te pot influenta in cumpararea unui telefon.La banii astia cu Android ti-as recomanda Samsung Galaxy S Plus sau mai pui ceva bani si iti cumperi S2. Iphone 4 nu merita.

| JackWolfskin a răspuns:

Parerea mea este ca ai putea sa mai pui 3-4 milioane si iti iei un Samsung galaxy s2 crede-ma ca isi face toti banii adica e mai performant ca un iphone 4 si e mult mai eftin, eu pentru un s 2 strang bani acum.