| Styleboss a întrebat:

Ce varianta de Windows 7 imi recomandati daca eu am un PC ce va mai vechi? si dupa parerea voastra care e cel mai bun in fuctie de conditii?

Răspuns Câştigător
| Styleboss explică:

Windows 7 home premium de 32bit
instaleaza ultimate doar in cazul in care vrei sa il ai in limba romana si nu vrei sa instalezi Vistalizator
cel mult un professional de 32.

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Maine se va lansa windows 10 care consuma mai putine resurse decat 7 sau 8. Asteapta pana apare si in functie de cata memorie ram ai instaleaza pe 32 biti ( 2gb ram ) sau 64 ( 4gb ram )

| gelu1970 a răspuns:

Scrie configuratia pc daca vrei un raspuns fiabil. e o tampenie sa instalezi ultimate, asa cum vad ca fac majoritatea, in cazul in care calculatorul tau e mai putin performant. in functie de configuratie, si in cazul in care suporta windows 7, alegi versiunea potrivita.

| Styleboss explică (pentru gelu1970):

Pai am asa procesor 2, 80 GHz dual-core, 2gb de ram

| Styleboss explică (pentru Styleboss):

Windows 7 home premium de 32bit
instaleaza ultimate doar in cazul in care vrei sa il ai in limba romana si nu vrei sa instalezi Vistalizator
cel mult un professional de 32.

| ValentynaTynaAmy a răspuns:

Si eu am widows 7 tot ie mai bun ultimate

| Grama_Ovi_2000 a răspuns:

Parerea mea, cea mai buna varianta de windows este windows 7 professional(actualul meu windows)ai putea incerca!

| Danes_Edy_1980 a răspuns:

Windows 7 ULTIMATE