| Dzeko7 a întrebat:

Ce windows imi recomandaţi pentru un pc mai vechi cu piese nici prea prea nici foarte foarte?(fara windows xp sp3)

14 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Care sunt caracteristicile sistemului tau?

| express11 a răspuns:

Ce procesor ai? ram? hardisk?

| K0sti a răspuns:

Sa vorbim ca astia de la Microsoft sa-ti faca un Windows personalizat, daca nu vrei nici XP nici 7! Ce zici?

Vista consum resurse mult mai mult ca 7 ...ca idee!

| Dzeko7 explică (pentru K0sti):

Am zis ca nu vreau xp sp3 pentru ca nu-l pot instala.Si am căutat pe net cerinţele de sistem de la 7 sunt mai mari ca la vista.Dar tot o sa incerc cu 7 sa văd poate poate.

| K0sti a răspuns (pentru Dzeko7):

Pai de ce nu-l poti instala? Ce neputinta ai?

| Dzeko7 explică (pentru K0sti):

Trebuie sa am deja instalat sp1 sau sp2 ca sa pot instala sp3.Dar eu aş vrea sa incerc altceva.

| KinekT a răspuns:

Windows 98'

| DomnulFantastic a răspuns:

Windows xp sau 7 (nu recomand 8)

| Andrei2991 a răspuns:

8.1 happy Eu am cel mai slab computer ever si merge foarte bine happy

| AlexandruAlx20 a răspuns:

Depinde spune si tu ce fel de componente ai ( placa video, ram, procesor, hdd )

| George_George_2001 a răspuns:

Windows Vista/Windows 7 funda?

| Dzeko7 explică (pentru George_George_2001):

Serios? parca am spus ca e cam vechi nu? Vista poate dar 7 no sa-mi mearga niciodata

| Wo0W a răspuns (pentru Dzeko7):

Vista e prost rau de tot frate