| Eddy1995 a întrebat:

Ce zice-ti pentru un copil de 14 ani care se pricepe la tehnologie ar fi buna tableta asta? Tableta ALLVIEW Viva Q7 Life, nu am prea multi bani. maxim 350Lei iar el se joaca destul de mult, dar pentru un copil de 4 ani ce cadou i-as putea lua in afara de imbracaminte?

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Da e foarte buna, alta tableta buna mai este Tableta EVOLIO X7 dar e 369 lei (altex), iar pentru un copil de 4 ani jucarii laughing. Bafta!

| Mirel1337 a răspuns:

Da..Chiar ar fi.Am şi eu tot 14 ani, tot mă pricep la tehnologie şi tot mi-o doresc.