| LoLMon a întrebat:

Ce ziceti xbox sau ps3? Pentru jocuri atat!

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Recomandat ar fi xBox-ul.

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu recomand ps3-ul. Chiar daca grafica e usor inferioara in unele jocuri, ai exclusivitati. Daca nu stii ce sunt alea: sunt jocuri existente DOAR pe ps3, si nimic altceva. In vreme ce ps3-ul se lauda cu peste 100-200 astfel de jocuri, xbox-ul are doar 3-5 jocuri mai importante.
De asemenea, la ps3, vrei sa te joci multiplayer. Foarte bine. pui jocul in consola si te joci. la xbox, nu e asa. Daca vrei, trebuie sa dai 90 lei pe 3 luni sau 200 lei pe an ca sa te poti juca multiplayer.

| KodrutZ a răspuns:

PS4. Din mii de motive. Cine recomanda XBox are probleme la mansarda.

| OnuOnulică a răspuns:

Ambele sunt bune.

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Ps3 master race.

| HighDefinition a răspuns:

Xbox-ul este mult mai bun şi mai performant.

| Mihaitza009 a răspuns:

Xbox-ul este mult mai bun dispunand de o gama variata de jocuri si avand o grafica mai buna si fiind superior ps3-ului

| AdyYy01 a răspuns:

Salut.
Eu am luat acum 4 zile un xbox 360 New System 250GB Hdd si azi mi-a venit si Gta V, de pe altex.
Sunt foarte multumit de el
Si acum am comandat si Hitman Absolute
Am facut cea mai buna afacere cu xbox-ul asta!
Iti recomand sa nu iti iei cu Kitnet doarece este mai scump cat si consola si jocurile, deci mai bine iei o consola fara Kitnet
Jocurile de pe Xbox sunt mai ieftine decat cele de pe SP3
Ca sa stii, Xbox-ul 360 Slim se modeaza mult mai usor
Succes

| flo2000florin a răspuns:

Xbox