| AstadaNume a întrebat:

Ceau! Am o problema legata de SAMP...cand vreau sa intru in joc dau connect si nu imi apare nimic.Mentionez faptul ca am incercat vreo 5 gta-uri si niciunul nu mi-a mers.Samp-u ii downloadat de pe siteul official si jocul nu are niciun mod in el.Va rog ajutati-ma! DAU FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Salve!
Pot fi mai multe cauze. La mine de ex nu mergea San-Andreeas din cauza unui programel "Quiq time player" sau cam asa ceva. L-am dezinstalat si a mers super. Unele jocuri nu merg daca nu le inlocuiesti fisierul executabil. Cauti Crackfix pentru jocul tau il copii in directorul cu jocul si-l inlocuiesti pe cel vechi.
O alta problema ar putea fi de la calculatorul tau. Poate nu are memorie RAM suficienta, sau placa video nu face fata. Eu mi-a schimbat si placa, mi-am bagat si memorie ca sa pot face fata jocurilor.
Sau, daca ai windows 7, s-ar putea sa ai probleme din cauza lui.In primul rand ca acest windows mananca multe resurse (daca nu ai calc echpat cum trebuie) si nu prea mai ramane si pentru restul. Unele jocuri, la fel, nu merg pe W7. Majoritatea sunt concepute pentru XP.Acum vezi si tu, din toate poate e ceva!
Bafta!