| kkkira a întrebat:

Cei care aveti iphonuri, mai ales iphone 6, cum vi se par? ce va place la el foarte mult si ce va enerveaza? fundita happy.

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Imi place un iphone foarte mult pentru ca ai ce face pe el, iti ocupi timpul foarte usor. Nu-mi place pentru ca, daca l-am scapat, cel mai probabil e pa, pana nu-l repar.

| SorinTudor a răspuns:

Am avut pana acum vreo 3 iPhone-uri si m-am oprit la 5S dupa ce mi-am luat si unul 5C dar de ala am fost dezamagit ca nici nu zici ca este iPhone. Deci ce este asa special la iPhone din punctul meu de vedere:
1. iOS- Nu o sa vezi pe piata asta aglomerata a smartphone-urilor un telefon cu sistem propriu de operare care se misca fara lag chiar si dupa 2 ani de utilizare intensa.
3. Camera: Desi are 8MP si cei de la Apple nu inteleg ce au cu numarul asta de nu il maresc odata, se pare ca cei 8MP sunt arhisuficienti sa faca poze superbe in tot felul de conditii atat de luminozitate cat si de intuneric, lumina in fundal etc. Probabil pun pe camera principala o tehnologie speciala sa o tina asa sus, desi am vazut ca cea de pe Z4 concureaza pe alocuri si chiar o bate pe asta de pe iphone.
Sper ca te-am ajutat, in cazu in care vrei un iPhone asteapta reducerile sau uita-te pe site-urile astea care le vand SH desi acolo e cu doua taisuri ca poti sa-l iei blocat in iCloud si sa nu mai ai ce face cu el sau daca nu esti din oras cu respectivu care-l vinde este posibil sa te trezesti cu un sapun in loc de telefon in colet.

Succes.

| RazvanXD21 a răspuns:

Am iPhone 6 plus imi place ca e mare nu imi place ca nu e asa mare cum vreau eu

| Sory_Sorina_1990 a răspuns:

Pai imi place pentri ca merge supar repede si ma enerveaza ca se decarc jocuril foarte incet!

| SorinTudor a răspuns (pentru Sory_Sorina_1990):

Download-ul din app store tine de viteza care o ai la net.