| 1Q a întrebat:

Cei care joaca metin2 puteti sa-mi spuneti cei alal run in dt?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci intri in metin, din map1 mergi in vale. Din vale in templu. Mergi pana la Turnul de demoni( inconjuri harta). Daca ai peste lvl 40 poti intra in turn. Dupa ora 11 seara pe ro vezi acolo toti greii din metin ( peste lvl60). Si intri in turn daca ai sub lvl 50 stai la perete si ii lasi pe baietii mari sa-si faca treaba big grin. La nivelul 5 in turn ai un fierar care iti poate face itime cu plus si iti cere numai bani nu alte itime( cum ar fi coada de scorpion solzi de peste fiere de urs etc.). Cam asta e un run intri in turn (dupa 11 noapte) vezi daca e cineva inauntru daca e stai la perete cuminte si astepti la lvl 5 faci ceva cu +. P. S. de la lvl 2 in turn daca dai retart in oras te da in map1.

7 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Nu te mai juca astfel de jocuri, creeaza dependenta!

Răspuns utilizator avertizat
| elenukbombonik a răspuns:

Pai DT inseamna Demon Tower.Partea cu run e cum a spus si anonimul.Ca daca ai peste 40 poti intra in turn.atunci seara, nu stiu exact ora, vezi ca apar bossii si cei de lv mare. daca ai sub 50 astepti pe aia mari ca sa ii bata si tu strangi chestiile care cad pe jos. daca ai peste 60 sau chiar peste 70-80 poti sa ii bati pe bossi.si dropeaza aia mult.SUCCES(sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna sa stergi jocu ala de ****

| shhhs a răspuns:

Salut,
Citind asta cu siguranta vei gasi raspunsul la intrebarea ta:
http://orademetin.blogspot.ro/......iti-c.html

| ioiomama a răspuns:

Sall
la etajul 6 in dt este un fierar